Pristatymas


      Mieli Pirkejai ,

               

               Siekdami išlaikyti aukščiausią namu tekstilės gaminių e-parduotuvės www.cottoni.lt aptarnavimo kokybę, užsakytas prekes  pristatome visoje Lietuvoje. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato AB "LIETUVOS PAŠTAS" (KAINA 3,00 EUR / siunta) arba  siuntinį pristatysime jums į namus ar darbovietę su"VENIPAK" kurjerių pagalba (Apmokėjimas grynais pristatymo  metu - KAINA 5,00 EUR/ siunta).


 • Prekių pristatymas Lietuvoje per "Lietuvos pašta "
 • Prekės siunčiamos paštu per Lietuvos paštą ir pristatomos per 1-5 d.dienosIšsiuntimas vyksta tą pačią darbo dieną, jeigu užsakymas pateikiamas iki 12 val. Jeigu užsakymas pateikiamas ir apmokamas vėliau, tuomet išsiunčiama kitą darbo dieną. Pasirinkus pristatymo būdą „Lietuvos paštas“, prekės bus pristatomos į artimiausią Jūsų pašto skyrių (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą). Apie pristatytas prekes būsite informuoti Lietuvos pašto informaciniu lapeliu, kuris asmeniškai Jums bus įteiktas atvykus į Jūsų namus. Pašto atstovui neradus Jūsų namuose, informacinis lapelis bus įmestas į pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu.

 •  Praėjus anksčiau minėtam pristatymo terminui (7 darbo dienos) ir nesulaukus pranešimo apie pristatytas prekes, nedelsiant susisiekite su artimiausiu Lietuvos pašto skyriumi arba www.cottoni.lt  personalu elektroniniu paštu info@cottoni.lt  arba tel. +370 68246222.


  Siuntimo paslaugos Lietuvoje su “LP EXPRESS“ kurjeriais

  LP EXPRESS Kurjeriai visoje šalyje  greitai pristatys siuntos I bet kurią vietą.
  Siuntos pristatomos  per 1-2 darbo dienas. Siuntimo kaina Lietuvoje 5,00 EUR/ Siunta .
   Dėmesio! Į Kuršių Neriją siuntos siunčiamos per LP EXPRESS, už užsakymą apmokėjus isankstine atskira saskaita.
   Pristatymo kaina i Kuršių Neriją 8 EUR/siunta.

  PRISTATYMAS Į KITAS ŠALIS 
  Jūsų pageidavimu LP EXPRESS siuntas  pristatys į bet kurią Europos ar kitą pasaulio šalį. Pristatymo kainą galyte sužinoti parašydami užklausą el.paštu.info@cottoni.lt

 • Siuntimo paslaugos Lietuvoje su "VENIPAK" kurjeriais
 • VENIPAK užsakytas prekes pristato į visus Lietuvos miestus ir kaimelius. Prekės Jums ar Jūsų nurodytam asmeniui bus įteiktos tiesiai į rankas.Prekės pristatomos per 24 valandos, darbo valandomis (nuo 8h iki 17 h),tad prašome nurodyti pristatymo adresą kuriuo noresitė gauti siuntą, tai gali būti darbo adresas, namų adresas ar kitas adresas. Siuntimo kaina Lietuvoje 5,00 EUR/siunta.

 • DĖMESIO !

    Užsakant prekių už 55 EUR ir daugiau - pristatymas  Lietuvoje nemokamas !


 •